Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudok úgy fogyni hogy eszek...

Tudok úgy fogyni hogy eszek edességet?

Figyelt kérdés
Milliószor belekezdtem az egeszséges étkezésbe de mindig feladtam mert nem birtam ki hogy ne egyek édességet és utána ez falásba ment át nállam. Főleg formasodni, feszesedni szeretnék, lehet úgy hogy eszek közbe mértékkel édességet?

2020. ápr. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz. Az a lényeg, hogy több energiát égess el, mint amennyit beviszel. Ha pl 4000 kalóriát mozogsz le, akkor az se számít, ha 3000-3500 kalóriányi édességet eszel meg pl Isler formájában, fogyni fogsz.
2020. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél cukormentes edességet sokfele van mar süti csoki meg fagyi is
2020. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogyás nagyon egyszerü dolog, ha erted hogyan kell! Én semmitöl sem tudtam fogyni 1 kg ot sem! Barhigy koplaltam..bár azt sem birtam sokáig..egeszen addig míg el nem magyarázták higyan kell. Persze sokan magyarázzák..de melyik a hiteles? En a sajat tapasztalatom mondom.. Mára olyan jól megy hogy 2-3 kg fel aztan le..komolyan élvezem.. Az éhség egy a bélrendszerben levö receptorok jelzesei az agynak higy kaja kell.. Ha ezt ki tudod kapcsolni megszünik az ehség. Erre van módszer.. és lehet hogy hihetetlen..de egyfajta csokoladéval.. kipróbáltam tehát nem a levegöböl beszélek. Ha kell ilyen tudok segiteni. Egyébként a csoki csak vivöanyag.. A masik a lelki problema..attól is lehet hizni. A legfontosabb: barki barmit mond.. a fogyás a konyhába kezdödik! Meghozza szénhidrát megvonás! Pl a virsliben 0% a szenhidrát! Cukor helyett cukorpotló, van szebhidrat szegény kenyér pl Aldiban, stb.
2020. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!