Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Honnan tudhatom, hogy elértem...

Honnan tudhatom, hogy elértem a felnőttkori súlyomat?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a kérdés furi, de nekem fontos. A magasságom (168) már 16 éves koromban megállt, mint minden más normáls esetben, akkor 63 kiló voltam vagy valami ilyesmi. Aztán 18 évesen 57 voltam, most 21 évesen 69-70. Egy ideje már így áll, akkor ez végleges, nem leszek több?

Az évek folyamán annyi változás történt a evésemben, hogy most felnőttként kevesebbet eszek, mint gyerekkoromban, csak amennyit muszáj, és abból is egészségeset, semmi olyat, amire mutogatni, kifogásolni lehetne.

Előre is köszi.



2020. ápr. 28. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy felnőttkori súly... Ha eszel, hízol, ha nem eszel, fogysz, ennyi a titok.
2020. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A súlyod nem függ össze a koroddal. Minden az evésen múlik és a súlyod is ennek függvényében változik.
2020. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.. viszont egy ideje "nem eszek", és azt a kevés (!) rossz szokásomat is elhagytam és nem történt semmi.:(
2020. ápr. 28. 10:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy felnőtt kori súly, és megáll. Ha többet eszel, mint amit elégetsz hízni fogsz, ha kevesebbet, akkor fogysz.
2020. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor is többet eszel, mint kellene. Mit eszel/iszol egy nap, mennyit?
2020. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Reggelire egy joghurtot meg kávét néha, ebédre levest és zöldség alapú főtt ételt (rizs, krumpli, spenót, szejtán, meg a vegán halrudak a kedvencem), 6-kor uzsonnára teljes kiőrlésű kenyeret mézzel vagy lekvárral (kedvenc étel:D), este 10-kor vacsorára vagy semmit vagy egy kiflit/banánt/.:)
2020. ápr. 28. 11:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ivást meg kihagytam:D Reggelire üdítő leggyakrabban, a többi víz. Sok vizet iszok, vagyis inkább sűrűn.
2020. ápr. 28. 11:06
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha többet eszek mint kéne, megjegyzem, nincs az az étel vagy mennyiség, amiről ne tudnék lemondani, szóval bármi jöhet!
2020. ápr. 28. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegeteriánus vagy?
2020. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#1 Mégsem ez volt a titkom.:( Hashimotom lett alulműködéssel szóval nem csoda. Metabolizmusom a béka segge alatt. Ha nem az ennivalót, akkor a megivott vizet "felejtem" magamon.
2020. júl. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!