Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem érzem jól magam a testembe...

Nem érzem jól magam a testemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre „dagattabnak” érzem magamat. Egyre kevesebbet eszek, minden nap mozgok, de nem érzem jól magamat. Már tavaly is a strandon nagyon szégyelltem a testemet🙁

2020. ápr. 28. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Erre elég nehéz válaszolni.

Nem tudom mennyi idős vagy, hol élsz, milyen kapcsolataid vannak. De: A legjobb tanácsom az lenne, hogy beszélgess kicsit erről pszichológussal. Nekem nagyon jól jött volna anno, amikor ezen mentem keresztül.

Természetes 11-20 éves korban idegenkedni a testedtől, mert megváltozott, más formájú, máshogy érzed.

De amit leírtál, hogy kevesebbet eszel, fogyni akarsz, könnyen átcsaphat olyasmibe, ami egy életre megnyomorít. Szóval ha egy módod van rá, beszélj erről valakivel, aki tudja, hogyan segíthet!


Biztos vagyok benne, hogy gyönyörű vagy, és nagyon szeretnek. :)


21/N

2020. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lélekvándorlás egy másikba ?
2020. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyre kevesebbet eszel, akkor fogysz. Milyen magas vagy, hány kg, nemed?
2020. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!