Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 órája ettem tarhonyát azóta...

1 órája ettem tarhonyát azóta pedig úgy érzem, hogy megakadt valahol egy kis darabja. Ugye nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Nem köhögök reflexből, tudok lélegezni, beszélni. Sok vizet ittam azóta, de mikor nyelek olyan érzés, mintha valahol jobb oldalt lent lenne a torkomban egy darabka. Rettenetesen zavaró. Lehet, hogy letapadt valahol, esetleg a légcsőben? Meg mondom őszintén eléggé be vagyok stresszelve, már félelemből köhögök. Ha arra gondolok, hogy már másfél óra is eltelt mióta ettem, kicsit megnyugodok, akkor talán nincs akkora baj.. De miért érzek oldalról zavaró idegentest érzést nyeléskor? :(

#torok #nyelőcső #félrenyelés #idegentest érzés #félrenyelt étel #légcsó #letapadt falat
2020. máj. 1. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet csak megnyomta a nyelőcsöved egy darabka, ez az érzés pár óráig eltarthat, majd elmúlik, ne aggódj.
2020. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!