Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne kivitelezni...

Hogyan lehetne kivitelezni kiskorúként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú-hosszú elmélkedés után, mostmár teljesen biztosan érzem, hogy vegetáriánus szeretnék lenni. Végre eljutottam odáig, hogy meggyőződtem róla, ezt biztosan szeretném. Olyan mély együttérzés van bennem az állatok iránt, hogy egyszerűen képtelen vagyok megenni a húsukat, melyet mi emberek elveszünk tőlük, a természettől. A bűnös elveszi a kiszolgáltatott, ártatlan kis állatnak az életét és mikor ebbe mélyebben bele gondolok, megkönnyezem. Nem húzom ezt tovább, vannak akik ezzel nem értenek egyet, nem szeretnék feszültséget kelteni. Csupán csak abban szeretnék tanácsot kérni, hogy én, mint kiskorú, hogyan tudnám a legjobban biztosítani magamnak a vegetáriánus étkezést. Szüleim megengedik, ám ők nem térnek át erre, szóval magamnak kell megcsinálni majd az ételeket mindig. Egy-két receptet tudok, de esetleg tudnátok még ajánlani?



2020. máj. 3. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Megtanulsz főzni. Ne haragudj, de erre mást nem nagyon lehet mondani.

Azt mégsem mondhatjuk, hogy menj ki a mezőre és legelj.

2020. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nincs, aki főzzön rád, akkor kénytelen leszel magadra főzni. Vagy hozhatsz olyan étteremből, ahol csinálnak vega kaját (is), esetleg a házhozszállítás is opció.

Receptek vannak dögivel a neten.

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiskorúként. Hm. Érdekes hogy ez a problema forrasa hogy kiskoru vagy. Na mindegy csak elgondolkodtam rajta.

Hogy valaszoljaknis : nem eszed meg ami allati eredetü, hanem fözöl helyette valamit. Neten rengeteg recept van. És ha elkezdesz főzöcskezni javaslom ne csak magadnak, hanem kinald meg a családot,igy nagyobb az esely ra hogy neha besegitenek es foznek neked vega kaját is. Nem varhatod el tőluk hogy kövessék a te "hited".

Mas tema, mivel irod hogy kiskoru vagy gyanitom fejlődésben levőszervezet, légyszives nézz utanna hogy minden vitamint es asvanyi anyagot potolj amit a vegetáriánus etrend miatt nem gogsz megkapni. Sajnos így van. Nincs minden a növenyekben. Most még nem de késobb komoly problema is lehet belole ha erre nem figyelsz.

2020. máj. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 8. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Azt kell felfogni, hogy ezek az állatok azért vannak, azért léteznek, hogy megegyük.

Nyúlkajával nem lehet normálisan élni.

2020. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!