Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételektől lehet hízni,...

Milyen ételektől lehet hízni, és mitől fogyni?

Figyelt kérdés

Tudtok írni olyan ételeket, amitől hízik az ember, mert diétán vagyok, és nem akarok hízlaló ételeket enni, és mitől lehet fogyni?


Ui.: a croissant hízlal?

Ha mondjuk az ember minden nap megeszik belőle egyet?



2020. máj. 7. 12:01
 1/3 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Minden étel hízlal, a kérdés, hogy mennyire :) Ebből következően bármit ehetsz, csak nem mindegy, miből mennyit.


Ehhez viszont már sokféle tényezőt lehet figyelembe venni, pl. rosttartalom, energiatartalom... stb. A teljes kiőrlésű croissant pl. jobb, mint a sima fehér.


Szerintem amit keresel, az a kalóriatáblázat.

2020. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
a szénhidrát minimalizálása jó megoldás
2020. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szénhidrátos, és zsíros ételeket minimalizálni. De a nyer saláta a friss az még nem keserű az negatív kalória több kalóriát éget el mint amennyit tartalmaz. Én úgy fogyóztam, hogy napi 2000kalóriánál nem ettem többet és sportoltam.
2020. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!