Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor érzitek jobban magatokat...

Mikor érzitek jobban magatokat? (sanyargatás vagy kajálás)

Figyelt kérdés

Szóval, én pl nem vagyok jó genetikával megáldva, nagyon gyorsan szaladnak fel a kilók, mégha annyit és olyat eszek mint a többi ember.

Ti mikor érzitek jobban magatokat? Ha sanyargatással (sok zöldség, tojás... Édesség 0!) lemegy rólatok pár kiló, vagy ha megengeditek magatoknak a boldogsághormonokat? (csoki, süti stb) de ott van az a fránya +5kg


2020. máj. 7. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én zabálok

Nyilván nem 30 kgot fogok hízni de 5 kg miatt nem idegesítem magam kit érdekel

2020. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között. Nekem nem sanyargatás a sok zöldség, a fehérjebevitelre való odafigyelés, az egészségtelen nasik kihagyása. Csokiból étcsokit eszem már régóta, és nagyon megszerettem, az édes tejcsokik már nem vonzanak. Nem szeretek és nem is szoktam éhezni, normális adagokat eszem, és nem edzem halálra magam. Mostanában edzés helyett kertészkedem, biciklizek. 5 éve fogytam le (-15 kg), és azóta is tartom. Sokkal jobban érzem magam és egészségesebb is vagyok, mint mielőtt lefogytam, nekem ezért sem érné meg visszatérni a korábbi életmódomra, táplálkozási szokásaimra.
2020. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!