Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egyik baratnom folyton...

Az egyik baratnom folyton fatshaming-el?

Figyelt kérdés

Szoval reggeb egy "vekonyabb lany voltam", de bizonyos okok miatt az utolso 1-2 evben felszettem kis felesleget(nem olyan sokat, nem vagyok tulsulyos). Ez a bizonyos baratnom meg mindig kis duci volt, de o meg lefogyott (talan kicsit tul sokat). Alenyeg az, hogy ez a baratnom manapsag egyre tobbet emleget imikor vele vagyok, hogy o olayn kover, meg hogy miutan evvet, hogy milyen hajas mikozben nem. Es annak ellenere, hogy nyilvanvalo, hogy o vekonnyab mint en azt mondja "megis hogy csinalod azt, hogy eszel amit akarsz de megse hizol meg"...

En ezt mar nem birom.. Tudom,hogy felszettem par kilot,de minden eroomel azon vagyok, hogy lassan de bisztosan ujra a regi testsujom legyen....de az o kommentjei egyaltalan nem segitenek :(


2020. máj. 9. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is tanulj meg helyesen írni, még olvasni is fáj az ilyet.


Tipikusan dicséretre vágyó kiscsaj, amikor legközelebb azt mondja, hogy kövér, helyeselj. Majd néz egy nagyot.

2020. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy direkt csinálja, hogy dicsértesse magát, vagy tényleg kövérnek lája magát, mert testképzavaros.
2020. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, hogy ilyen helytelenul irtam csak nagyon merges voltam :/
2020. máj. 9. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Szörnyű az írásod.


2. Ne törődj vele.


3. Gyakorold az írást.

2020. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem torodni a kommentjeivel, mert nap mint nap hallom oket.
2020. máj. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!