Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Büdös, rohadt húst ettem...

Büdös, rohadt húst ettem megsütve, mire számítsak, mikor jelentkezhetnek a tünetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudod, akkor nyilván nem etted meg. Pár falattól nem lesz bajod, esetleg ha érzékeny a gyomrod hasmenés.
2020. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na de miért?
2020. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de megettem, elég sokat. allergiám miatt nem éreztem a szagát, az ízén éreztem, hogy kicsit fura de éhes voltam. aztán hazajöttek a testvéreim, a házba lépve rögtön megszédültek, hogy mi ez az elviselhetetlen dögszag.
2020. máj. 9. 18:39
 4/6 anonim válasza:
45%

kB pár óra múlva lehet hányás...


Nekem is volt gyomorrontásom, de NEM volt büdös, de jól NEM esett mikor ettm.

2020. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lett vegul? Amugy nagyon komoly etelmergezes is lehetett volna. De ki az a felelotlen, aki olyan helyen hagy romlott hust, ahol felreertheto?

En abszurd okbol ettem romlott benzinkuti pizzat egyszer. Masfel ora mulva ketoldali vulkankitores volt fel napig. Egy annyira idegesito ismerossel talalkoztam, pokoli ehes voltam, es tudtam, hogy valami nagyon zavar, de oda se tudtam figyelni, hogy undorito hust eszem. Es ez lightos volt meg.

2020. máj. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pár órával evés után kihánytam, később nem volt gond szerencsére
2020. máj. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!