Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem vacsorára, lesz...

Sokat ettem vacsorára, lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Elég sokat ettem vacsorára, vagyis csak szendvicset, de sok szeletet, valamiért nagyon éhes lettem. Viszont most nagyon fáj a hasam, a gyomromról kezdődik lefele a beleimig és kisugárzik a hátamba is, de nagyon nagyon fáj:( vettem be egy nospát, kortyolok vizet, de egyelőre semmi:( mit tehetek? Ugye nem fogok hányni?

2020. máj. 13. 21:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%
Direkt mondtam hogy max 3 szeletet egyél, de nem hallgatsz rám
2020. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ha igen? Legalább túl leszel rajta. És remélhetőleg máskor majd hallgatsz az okos szóra, hogy ne egyél háromnál többet. :)
2020. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs hányingerem, de viszont emetofóbiám van, rettegek a hányástól.

A hasam és a hátam fáj nagyon, brutálisan, szerintem még ilyen nem volt a 19 évem alatt:((

2020. máj. 13. 21:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, segítsetek, nagyon rossz, se ülni, se feküdni nem tudok, és nagyon meg vagyok ijedve, hogy miért fáj ennyire!!:(
2020. máj. 13. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Epegorcs? (talan) Vakbelgyulladas? (elkepzelheto) Gyomorfekely? (elofordulhat) Gyomorrontas? (siman belefer) ... soroljam meg?
2020. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha epegorcs, akkor jot tehet ha beulsz egy kad jo meleg vizbe es ucsorogsz benne egy darabig. Mondjuk valami gorcsoldo nem artana.


Ha gyomorrontas, akkor majd jol kifosolozod magad egy kicsit dietazol es vege.


Vakbekgyulladas - mutet, gyomorfekely - kezeles.

2020. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A jovore nezve jotanacs. Szensavas asvanyviz, esetleg kola mindig legyen otthon. A tuti, szensavas viz jeggel es citrommal. A bofoges nagyon jot tesz. Sokszor a levego is beszorult, es az emesztonedvek kivalasztasat serkenti. En ezeken elek. Bezabalasnal meg az anizspalinka is csodaszer, Ouzo vagy Yeni Raki pl.
2020. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tarts otthon ilyen esetre Neopampúr enzimet. Vény nélkül kapsz a patikában.
2020. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna? Nekem szokott segíteni még akkor is, amikor hányingerem van egy picit. A kóla tényleg nagyon jó ötlet és alapvetően a szénsavas italok is.
2020. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagy nehezen végül enyhült és el tudtam aludni.

#7-es: igen, legtöbbször kólát szoktam inni az ilyenekre, csak nem volt most itthon. Büfizni ugyan kiskorom óta nem tudok, helyette ilyen fura hangok jönnek fel (reflux miatt), és attól könnyebbülök meg, én belső büfinek hívom:D

2020. máj. 14. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!