Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyszerre van hasmenésem és...

Egyszerre van hasmenésem és szorulásom..?

Figyelt kérdés

Hali!

Hu hát ez nagyon gáz de kiírom hátha valaki volt már így vagy tud okosat mondani.

Szóval. 2. napja tartok itt. Előző napokban talán többször voltam felpuffadva. Tegnap asszem 4-szer voltam végül wc-n. Ugye erre én is egyből rábiggyeszteném, hogy fosás, de nem ilyen egyszerű a helyzet. Elmentem, de így alig jött ki valami, nem volt kemény, meg nem fájt semmi, csak ilyen kis hígabb valamik. És mindig úgy éreztem, mint hasmenés után, hogy "lesz még ahonnan ez jött". Étvágyam nem nagyon volt, mára már talán picit jobban, könnyű kajákat megeszek, meg rengeteget iszom most, hátha tisztulok. Probiotikumot szedtem be. Mára kétszer mentem csak, ebből első megint katasztrofálisan kevés, másodikra jött "rendesebb" adag, de nem összeállt rendes széklet, hanem lágy, hasmenés-szerű. Ja és irtó szagosakat szellentek bocs ezt nem tudom másképp írni, de lehet fontos infó :D


Lehet valami fertőzésem van? Ami apránként tud kijönni? Rosthiány? Vagy veletek volt már ilyen?


Remélni tudom hogy holnapra jobb lesz már, most azóta ilyen "inger" nincsen rajtam..



2020. jún. 9. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami baci vagy vírus, vagy ettél valamit, ami nem jó neked (pl. hüvelyesek, káposztafélék, tejes dolgok tudnak tipikusan puffasztani). Pár nap miatt még nem kell aggódni, általában magától helyreáll a dolog.
2020. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van igen!

Tegnap estére már picit jobban lett étvágyam, lázam azóta sincs. Mindesenetre lehet jó jel, hogy azóta még így nem jött rám az "inger" :D

Lehet kell neki most idő hogy összeálljon újra rendesen.

A szagos gázok elmúltak, arról pedig annyit tudok hogy baktériumot tud jelezni szóval lehet tényleg az van a háttérben.

2020. jún. 10. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

az iskolában tanítják: a bélgáz,ha szagos,sok a fehérjefogyasztás,--hús,sajt,stb. -ha nincs szaga,sok a szénhidrát-édesség,összetett szénhidrátok,sütemény,kenér,stb.

a nagymennyiségű élelmiszert nem tudja -enzimek hiánya miatt megemészteni a szervezet,így reagál!!!

2020. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!