Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Arc vagy az alak fontosabb?...

Arc vagy az alak fontosabb? Fogyokuranal.

Figyelt kérdés
Elso sorban lanyokhoz tennem fel a kerdest, hogy nektek mi a fontosabb. Hogy egy fiunak/ferfinak kockahasa legyen vagy, hogy helyes arca legyen? Nem akarok felvagni, de elegge helyesnek mondhatom magam szerencsere, viszont egy kis zsir votl a hasamon, nem volt pocakom kicsi sem, de sportos hasam sem. Elkezdtem dietazni, lement 7kilo viszont az arcom is megvaltozott es sajnos nem az elonyomre, sokkal rondabb lett, mint elotte. Most azon gondolkozom, hogy inkabb hagyom a kockahasat es visszahizok 7 kilot. Szerintetek az arc vagy az alak a fontosabb?
2020. jún. 12. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyes arcot választom.
2020. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arc. Az arcon eleve látszik hogy milyen lehet a testalkata. Ha nagyon nagy zsíros képe van akkor már eleve nem tetszik az arca akkor biztos el is van hízva. De ha jól néz ki arcra és egy kicsit pocakos az nekem jöhet
2020. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az arc jobban számít. Engem nem zavar, ha kicsit húsosabb egy férfi.
2020. jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd abba emiatt. Nem lehetsz olyan előnytelen. :)

Egyébként egy arcon nagyon meglátszik az ember életmódja. Inkább legyen soványabb arcod és egészségesebb tested, ha engem kérdezel. Ameddig nem tikkel a szemed az idegtől, plusz nem túrod az orrod, nem lehet akkora a baj. :D

2020. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!