Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi idő alatt lehet észreve...

Mennyi idő alatt lehet észrevenni gluténérzékenység esetén a javulást?

Figyelt kérdés
Gluténérzékenységre gyanakszom, ezért elkezdem a teljes gluténmentes étrendet. Mennyi idő alatt kéne számítanom javulásra ha tényleg ez az eset áll fenn?

2020. jún. 25. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz, ha magadnak kiserletezel sajnos tobbet arthatsz a GM dietaval, mint gondolnad.

Es az a jo hir, hogy egy vervetelbol kiderul.

Anno mikor engem vizsgaltak csak tukrozes letezett meg a diagnozis pontos felallitasara.

A kerdesedre valaszolva: nekem fel-1 ev volt, mire elkezdtek feljonni a kg-k es elkezdodott a javulas..


27N

2020. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, komolyan elég már a vérkép is?? Úristen de megnyugtattál most! Én is gyanú miatt megyek vizsgálatra és rettegek a tükrözéstől!
2020. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Az ilyen dolgok nem játékok,hogy minden eszement kitalációkat tesztelgetten magán vagy másokon. Nem véletlenül léteznek orvosok, és nem véletlenül nem vagy az. Mindenre van egy szakember. Ez nem olyan, hogy "leesett a bicikli kormány,megszerelem már", vagy "Kicserélem a csapot mert úgy tartja kedvem". Igenis kell a szakember, a hozzáértő személy,ha ilyen dologról van szó.
2020. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emberek, ti nem hallottatok a nem cöliákiás gluténérzékenységről? A vérteszt sz*rt sem ér, mert csak a cöliákiást mutatja ki, ami a gluténérzékenység ritkább fajtája, ezért erre nem szabad alapozni. Negatív eredménnyel is simán lehetsz gluténérzékeny, ahogy pl én is. Úgy derítheted ki, hogy 2 hétig teljesen kiiktatod az étrendedből, ha javulást veszel észre és ha utána megint fogyasztod, rosszul érzed magad, akkor gluténérzékeny vagy.


Ettől függetlenül mindenképp menj el gasztroenetrológiára is, mert akár más bajod is lehet.

2020. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!