Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok nagyon rosszul a...

Miért vagyok nagyon rosszul a zsíros,olajos dolgoktól?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a gyomrom mostanában (vagyis már lassan 3 éve) eléggé rossz. Semmit az ég világon SEMMIT nem bírok meggeni ami egyáltalán egy icipici olajban sült különben rosszul leszek. Általában ilyenkor a gyomrom és a fejem szokott fájni és extra rossz közérzetem lesz. Amikor kaját csinálok magamnak csak margarinban tudok sütni és abból is csak nagyon keveset, mert ha sokat használok megint csak előjön az előbb említett tünetegyüttes. De pl. ha ilyen bő olajban sült dolgokat eszek, pl Rántott húst, vagy igazából bármilyen panírozott dolgot amit bő olajban kell kisütni konkrétan hányok. Ha pl. eszek hekket,sültkrumplit,lángost akkor általában az esti programom két óra okádás kisebb-nagyobb szünetekkel. De például a zsírosabb kajákat se bírom megenni. Nem tudom megenni a szalonnát,kolbászt,pörköltet stb. mert akkor ugyanúgyy rosszul leszek. Mi baja lehet a gyomromnak?

16/F



2020. jún. 28. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyomrodnak valószínűleg semmi, ha gondot jelentene, akkor inkább hasmenésed lenne. Nem lehet, hogy bűntudatod van az evéssel kapcsolatban, és ezt a zsírokhoz kötöd?
2020. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg az "agyonsütött olaj íze" zavar? Én pl. azt nem bírom.
2020. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Nem diétázok egyáltalán. Sőt pizza hambi fagyi... szóval még csak nem is igazán élek egészséges életmódot bármennyire fáj is ezt most kimondanom. Ráadásul mint mondtam ha olajos, zsíros dolgokat eszek, akkor utána beokádok.
2020. jún. 28. 19:29
 4/6 A kérdező kommentje:
És egyszerűen annyira rossz hogy egy rohadt marhapörköltet nem tudok anélkül bevágni, hogy ne legyek brutál rosszul.
2020. jún. 28. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis valami nem kerek, mert a marhapörköltben sincs több zsír, mint a hamburgerben, vagy pizzában.
2020. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekesek a tüneteid. Az okot így sajnos nem tudom. Nàlam màsok a következmények. Hasi görcsök és hasmenésem van többek közt az étolajban sült, vagy azzal főzött dolgoktól, az ecettel készült ételektől, a gyümölcsöktől, és részben laktózmentesen kell ennem . Mióta Sertés zsírral sütök főzök, kihagyom az ecetes, olajos kajàkat, gyümölcsöt, és tejfölből, joghurtból laktózmentest eszem, semmi bajom. Szénhidràt intoleranciàm is van. Nem egyszerű, de màr megszoktam😂
2020. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!