Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epekő műtét után mit ehetek?

Epekő műtét után mit ehetek?

Figyelt kérdés

Kedden műtöttek, szerdán már hazaengedtek. Kedd este ettem egy kis húslevest illetve háztartási kekszet.

Ma napon pirított fehér kenyeret ettem és húslevest kis tésztával, viszont délután nagyon begörcsölt a hasam, nagyon fájt.

Ezek után mit egyek? Csak háztartási kekszet, és szűrt húslevest ehetek pár napig?

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. júl. 2. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi zsíros, fűszeres etel, kezdetben a nagyon rostos ételeket is kerüld. Kávé, csoki, alkohol tilos, tejet is kerüld még. Csak enyhén fűszeres inkább zoldfuszeres sovány húsok lehetőleg minimális zsiradekkal elkészítve.
2020. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háztartási kekszet, rizst és ropit ehetek ma nyugodtan?
2020. júl. 2. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2020. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 🙂
2020. júl. 2. 19:14
 5/6 A kérdező kommentje:
A műtét utáni 2. Héten már teszteltem hogy miket bírok, és ettem pizzat, gyrost és hasonlókat persze mértékkel és semmi bajom nem volt. Nem fájt semmitől és nem is ment a hasam. Szóval ezek szerint bírom az ilyen kajákat és ehetek ilyeneket nyugodtan? Persze nem minden nap, csak úgy mint műtét előtt néha néha eszek ilyeneket.
2020. júl. 18. 20:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzátenném hogy 17 vagyok és nagyon ritkán volt panaszom. Anyámtól örököltem egy betegséget ami miatt volt Epekövem. Az orvos mondta hogy inkább most essek túl mert ha később lesz baj sokkal rosszabb lesz.
2020. júl. 18. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!