Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek 164 cm-hez a 43...

Szerintetek 164 cm-hez a 43 kg nagyon kevés? 16l

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 164 cm és 43-44 kg

Hogyan tudnék hízni?

Próbáltam már a Béres cseppet de nem vált be semmit nem híztam tőle:(

Ígyis rengeteget eszek mindenki szerint de egyszerűen nem tudok hízni..

Van refluxom szedek rá gyógyszert,lehet hogy köze van a refluxnak ahhoz hogy nem tudok hízni?

Nagyon elvagyok keseredve mert szerintem már vagy 2 éve 43-44 kg között van a súlyom:(

Szerintetek menjek dietetikushoz?



2020. júl. 4. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni nem tudok, de ha ez megnyugtat, az én testtömeg-indexem 193 centihez annyi, mint neked :D Lehet, hogy pajzsmirigyproblémád van?
2020. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 170 cm 53 kg vagyok, 37 éves nő.

Tizenévesen én is ugyanilyen sovány voltam, nincs refluxom, egyszerűen ilyen az alkatom. Béres cseppet most is szedek, az jó mert növeli az étvágyat. Én is sokat ettem, chipszet, csokit is, semmi nem látszott egészen 25 éves koromig. Igaz, utána sem híztam el, de azért formásodtam egy kicsit.

Szerintem ne aggódj emiatt, a refluxra oda kell figyelni, de nincs semmi bajod, csak ilyen vagy és kész.

2020. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából nemtudom hogy az-e a gond mert nem nézték meg sosem:\

Jól jönne így 1-2 kg(vagy több) mert tavaly a suli mérésen is én voltam a legvéknyabb az osztályból és nem akarom hogy jövőre rámfogja a suliorvos hogy anorexiás vagyok vagy ilyenek:c

2020. júl. 4. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés, érdemes volna komplex B vitamin készítményt is szedned. Valószínűleg alkatilag vagy ilyen, ha normálisan eszel. A családod tagjai is vékonyak? Leírnád, hogy mit eszel egy nap, illetve mit iszol?
2020. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,apukám is nagyon vékony volt aztán járt kondiba és megizmosodott,anyukám is vékony volt kb.tinikorába ő is ugyanolyan vékony volt mint én szóval eleve alkatilag is ilysn vagyok.

Egyébként én már voltam 46 kg is csak lebetegedtem és fogytam 3 kg-t:(

Hát igazából inni szinte csak vizet iszom napi 2-3l

Igazából nagyon változó hogy miket eszem mivel sajnos hajlamos vagyok össze-vissza enni,de megpróbálom összefoglalni:

Reggeli:Lekváros kenyér kakaóval vagy sonkás vajas kenyér uborkával,paradicsommal+kávé

Hétvégén általában kruplistojást reggelizem sok paradicsommal és uborkával

Tizórai:Általában joghurtot eszek zabpehellyel vagy valamilyen csokit

Ebéd:Általába rántott sajt,leves,vagy tészta

Uzsonna:gyümölcs(málna,barack vagy éppen ami van itthon)

Vacsora:Általában piritós,vagy virsli kenyérrel

De ezek közt szoktam nassolni chipset vagy csokit

(Van olyan hogy egy nap megeszek egy tábla csokit😅

Hát kb.így néz ki egy napi étrendem😅

Eléggé összevissza szoktam enni

De a napi 3 főétkezés az mindig megvan

2020. júl. 4. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg eszel rendesen! :) Nem az étkezés a probléma, hanem genetikailag vagy vékony. Barátkozz meg a testeddel, valószínűleg felnőtt korodra néhány kiló még fel fog jönni. Ami még segíthet, az a súlyzós edzés, hogy izmokat fejlessz, mint édesapád tette.
2020. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is olyan vagy h ehetsz akármennyit, csak sporttal tudsz hízni (mint én). Én is azt javaslom menj el edzeni. Az sokat segít. Én is 43 kgról híztam fel 47-re hogy edzettem (főként guggoltam mert zavart az űr a combjaim között, meg fenekem se volt xD) és sok husit ettem. Bár aki ért a testépítéshez az biztosan jobban tud neked segíteni. Ja és egy másik módszer, hogy számolod a kalóriákat és próbálsz minden nap kicsivel több kalóriát bevinni akkor tuti fel jön 1-2 kiló.
2020. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából én nem vagyok valami nagy húsevő,szinte csak csirkét eszek,illetve vérszegény is vagyok,szedek vasat is.

Nem tudom hogyan tudnék több húst enni de egyszerűen nemnagyon tudok:c

Edzeni szoktam fenékre+lábra kétnaponta+lovagolok is heti 2× egy órát

2020. júl. 4. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!