Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék hízni, felszedni...

Hogy tudnék hízni, felszedni pár kilót?

Figyelt kérdés

Milyen étrenddel avagy étrendkiegészítővel tudnék felszedni pár kilót? Kb. 5 kilót. Saját tapasztalat? (Tejet, sajtot, tejterméket nem fogyaszthatok, de húst bátran).

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!



2020. júl. 10. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ételben legyen sok szénhidrát és zsír (szerintem)
2020. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy kis C vitamin, hogy könnyebben menjen az ételek felszívódása, de mint 1-es írja a szénhidrát dús étrend, viszont mértékkel, nehogy a túl oldalra ess véletlenül.
2020. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izomfejlesztés is jó ötlet, ahhoz tolhatod a husit es mozoghatsz. A sok szenhidratnal baratsagosabb (insuline rezisztencia miatt) es a sok zsirnal is, amit semmikepp ne. Ha a szenhidrat-zsiradek kombot valasztod, akkor osszetett szenhidrat legyen,mert lassabban szivodik fel, es zsirok helyett egeszseges olajok, magvak, sok gyumolcs (gyumolcscukor miatt).
2020. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :) ment a zöld.

Off.:(Már 1-1.5 hónapja elkezdtem edzeni, többett enni napközben és fel is jött rám 2 kiló! Ami nekem hatalmasat jelentett! De eltelt pár hét és most megint csak semmi, ezért gondoltam megkérdezem mit tudnék tenni még.)

2020. júl. 10. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A shop pont builder pont hun tomegeles cimszoval sok otlet van, mert ugye alkatilag eltero kire hogyan hat milyen kaja es mennyi edzes. En onnan szedtem magamra az infokat anno szemelyi edzo hianyaban. Kajara is jo alapotleteket ad az edzotermek népe :D
2020. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. júl. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!