Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs gasztroenterológia. Mit...

Nincs gasztroenterológia. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet többen is ebben a cipőben járunk most. A vírushelyzet miatt nálunk még mindig nincs gasztróban fogadás, előreláthatóan augusztus végéig.. Plusz mire időpontot kapna az ember hát ja. Orvosom akart elküldeni intolerancia tesztre, de hát így esélytelen. Már azon gondolkozom megcsináltatom valami magánlaborban (Synlab, Foodtest vagy ilyesmi) de nem tudom az megéri-e vagy mennyire releváns? Valaki tudna ebben segíteni? Már nagyon el vagyok keseredve.. És nem is pesti vagyok ráadásul, ott tudom hogy tengernyi lehetőség lenne rá. Telefonáltam már Synlabnak, nem vette fel sose mindig foglalt, e-mailre se kaptam még választ pedig annyit szeretnék csak tudni, hogy a vidéki laborok is végeznek-e ilyet.


Valaki? Bármi segítség? Veszprém megyei vagyok.



2020. júl. 10. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Synlabba online lehet foglalni és neten kifizetni. Aztán mész az időpontra. Esetleg így megoldhatod - ez a legjobb módja.


Vagy elmész magánorvoshoz.

2020. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foodtestre ne menj!! Az egy nagy átverés, semmilyen tudományos alapja nincs , mindenkinek kijön 10-20 vagy még több fals pozitív eredmény. Allergia, laktóz, glutén stb ilyen panelekre elmehetsz ha nem sajnálod a pénzed .
2020. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet a Synlabot próbálom meg azt javasolta nekem egy ismerősöm is.. Már egyszerűen nem akarok ezzel tükön ülni.

Tele van néha random kiütésekkel/aftákkal is a szám biztos vagyok benne, hogy ezt valami kaja váltja ki.

A patikában kapható tesztekre azt mondták nekem ne adja annyira.

2020. júl. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!