Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúra idején Zöld Tea...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Fogyókúra idején Zöld Tea elfogyasztása után mennyi ideig ehet az aki Fogyózik?

Figyelt kérdés
Bevallom,lassan másfél majdnem két éve iszok étkezés előtt zöld teát barátaimnak és egészségügyben dolgozók ajánlása alapján,de sajnos még nem tudok mindent a Zöld Tea pontos használatáról.

#zöld tea #zöld tea fogyókúrához
2020. júl. 11. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
A teljes pontosság kedvéért elmondom,hogy miután megiszom a Zölod Teát igyekszem egyből enni,de néha az édesanyám később adja nekem hol a reggelit,hol az ebédet,hol a vacsorát és ezért is van azzal a problémám hogy nem tudom tea után mennyi ideig ehetek úgy hogy az elfogyasztott étel ne hájjá váljon,ezért is van az hogy minden étkezés előtt megtiszom a Zöld Teát! :-)
2020. júl. 12. 11:16
 2/3 anonim ***** válasza:
idd csak.
2020. júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Iszom minden étkezés előtt,csak nem tudok sajnos minden hozzákapcsolódó dolgokat,azért is gondoltam itt is megkérdezem a Google kereső oldal használata után is.
2020. júl. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!