Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen betegségre utalhat ha...

Milyen betegségre utalhat ha az utóbbi időben nem érzem a sót? 64/N

Figyelt kérdés
Mindent olyan sótlannak érzek és többet kell hogy tegyek rá utólag. Mikor a család mondja, hogy de hát elég sós, pont jó, sőt, néha azt, hogy picit sok sót tettem bele akkor nekem még mindig sótlan. Pajzsmirigy probléma okozhat ilyet vagy csak szimplán a korom miatt lehet ez? (64 éves nő vagyok.)

2020. júl. 12. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom magas a vérnyomásod és arra vízhajtót szedsz.

Ebben az esetben igényel a szervezet több sót, még ha kálisót is tartalmaz, vagy szedsz hozzá.

De elég egy alaposabb megizzadás is (pl.kerti munka), hogy több sót igényeljünk.

Ha nem ezek, akkor nem tudom...

2020. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukámnak ugyanez van, ő még csak 58, de szintén nem érzi a sót egy bizonyos szint alatt. Ő is anyukájától örökölte, szóval szerintem genetika.
2020. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!