Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sós ételek most jók, vagy...

A sós ételek most jók, vagy kártékonyak?

Figyelt kérdés

Annyiféle szélsőséges hírt hallottam ezekről az utóbbi időben, hogy vagy nagyon szuperek, vagy szörnyűségesek:'D


Az a helyzet, hogy mostanában a sós ételeket kívánom nagyon, és nem tudom, mennyire lenne baj, ha napi szinten fogyasztanék ilyen sóban kicsit gazdagabb ételeket:)



2020. júl. 15. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Akinek magas a vérnyomása, annak káros. Akinek alacsony a vérében a nátrium és a klorid, annak jó.
2020. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha tényleg annyira káros lenne amennyire mondják, akkor én a föld alatt lennék. Rengeteg sót eszek, imádom az ecet hasonló nálam
2020. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért kívánod, mert nyár van, izzadsz, azzal sót veszítesz. De lehet, hogy Addison-kór.
2020. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint mindent, a sót is mértékkel kell fogyasztani. Nyáron kifejezetten ajánlott a szokásosnál több sósat enni, hogy visszapótolhasd vele az izzadással elvesztett ásványi anyagokat. Ezért kívánod most, teljesen normális.
2020. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!