Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel motiváljam magam?

Mivel motiváljam magam?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kezdtem fogyókúrázni. Nem azért csinálom, hogy másoknak megfeleljek vagy mert kövérnek látom magam, nincs rajtam sok felesleg viszont szeretnék fittebb, egészségesebb lenni es eltüntetni még a legkisebb hájréteget is. Sokszor elrontom, falásrohamom lesz ez után pedig bűntudatom. Nem adom fel viszont vannak napok mikor elgyengülök. Mivel tudnám motiválni magam?

2020. júl. 16. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom milyen nehéz, hogy nem ehetsz édességet, velem is ez volt. És heti kb 2x rám tört a falásroham és nem tudtam ellenállni.. Én úgy oldottam meg, hogy egy héten 1-2x megettem egy kisebb csokit, vagy ha pl szülinap volt valakinek megengedtem kisebb tortaszeletet is magamnak. Hidd el sokkal jobb, és jobban ment a fogyás is nekem.

Gondolj arra, hogy milyen jól fogsz kinézni, egészséges leszel, és milyen büszke leszel magadra, nagyon jól esik amikor úgy nézel tükörbe, hogy nagyon büszke vagy magadra. Kitartást ❣️

2020. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!