Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A végbéltükrözéses hashajtó...

A végbéltükrözéses hashajtó az addig fosat amíg kiürül, vagy valami tisztító hatása miatt csak egyszer hat?

Figyelt kérdés
Nekem ebből 2 óra alatt le kell gyűrnöm 2 litert. És másnap is 1 litert. Nem a vizsgálat miatt aggódok, hanem emiatt.

2020. júl. 18. 06:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hashajtó nem "okos", van egy ható ideje és amennyit tud a szervezeted, annyit kitol miatta. Viszont a doki nyilván az alapján írt fel ennyi hashajtót, hogy mekkora mennyiség ürít majd ki.
2020. júl. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Addig amíg kiürülsz teljesen. A végén már a folyadék jön ki. Kitartást. Maradj wc közelben
2020. júl. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz, mert most kezdtem abba hagyni ezt az egész dolgot, kezdek lejönni a hasmenésről és most csöppenhetek vissza megint két napig.
2020. júl. 18. 09:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha már folyadék jön ki akkor már felesleges tovább szednem? Mert ha kiürültem akkor már mindegy hogy be veszem-e?
2020. júl. 18. 09:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy :( az a lényege hogy átmossa a beleid és tisztak legyenek mert csak úgy fogják látni rendesen. Annyit vegyel be amennyit mondtak. Sajnálom :(
2020. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát kéthét múlva lesz az a bizonyos nap, addig még van egy kis időm, mert amit írt hashajtót csak egy cikket találtam róla és elvileg erős.
2020. júl. 18. 11:56
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne viccelj, meghallgattad, hogy mikor kell bevenni!? 2 héttel vizsgálat előtt feleslegesen szenvedsz, ezt a vizsgálat előtt kellene tenned.
2020. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem félreérted. Nem most vette be hanem hasmenése van ami épp múlik el és ezért nem örül hogy a lötyitől megint járhat a wcre. Ugye így van?

A különbség hogy a lötyitől nem leszel rosszul csak futkosol. Míg ha valami kórokozótól van akkor fizikailag is pocsékul van az ember. Így csak kellemetlen. Kitartást.

2020. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!
2020. júl. 19. 06:29
 10/13 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a hashajtós műveletet, de már 6 óra után is tapasztalom a hatását, az gond?
2020. aug. 11. 03:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!