Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy ne legyek...

Mit egyek hogy ne legyek dagadt állat??

Figyelt kérdés

Komoly gondot okoz h nem tudom hogyan táplálkozzak.

Nagyon nem akarok elhízni.

Így is fogynom kell pár kilót.

Valami ötlet?



2020. júl. 18. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás
2020. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én kalóriaszámlálással és mozgással fogytam 25 kg-t 1.5 év alatt. A mozgás azóta is megmaradt az életemben. A kalóriabázis appot használtam. És persze fontos az egészséges táplálkozás is.
2020. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valóban, kalória számolás az jó dolog én is azt használom. 3kilót lefogytam, mellette vmi sport vagy mozgás. Séta vagy könnyebb torna. Ajánlom a kalóriabázist, segít a számolásban :)
2020. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rosszul teszed fel a kérdést, így kellene: mit ne egyél....
2020. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyél minél több zöldséget. Kevesebb kenyeret, pékárut, krumplit, rízst, tésztát stb. Fogd vissza a nassolást, és igyál vízet.
2020. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dávid86 ***** válasza:
Én karácsony után fogytam 85-ről 72-re úgy hogy kevesebbet ettem, de annyiszor mint azelőtt. Meg kell állni (ha éhes vagy "éhezel" akkor az van, áldozat nélkül nincs eredmény), találj egy jó szórakozást ami kitölti az evés maradék idejét.
2020. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Napi hatszor kell enni minőségi ételeket és nem ártana megmozdulni sem. Aki éhezéssel fogy, az hülye. Nem elég, hogy egészségtelen dolog, amit művel, még többet is fog visszaszedni.
2020. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
ne zabálj mint egy koca
2020. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld ki a növényi alapú étrendet! Régen is így ettek az emberek, a hús nagyon ritka volt, luxusnak számított. Nem is volt problémájuk a magas vérnyomással és nem voltak rákosak.

2020. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Ebben az étrendben az a legjobb, hogy nem kell magadat éheztetni, egyél annyit amennyi jólesik, és így is fogyni fogsz.
2020. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!