Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hatása van (már ha...

Milyen hatása van (már ha egyáltalán van hatása) annak ha valaki este iszik egy pohár citromos vizet?

Figyelt kérdés
Van ahol azt írják, hogy reggel kell inni mert az fogyaszt. Máshol meg azt, hogy a másnaposság ellen kell inni. Én este szoktam mert kívánom. Van ennek valami hatása? Köszi ha valaki válaszol :)

2020. júl. 23. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírja a gyomrod nincs semmilyen hatása leszámítva, hogy beviszel egy is c vitamint. Nekem szétment a gyomrom tőle, mintha egy kést vágtak volna bele pár hét citromos víz ivás után, és úgy lemarta a nyelőcsövem, hogy fuldokló köhögésem volt egy hétig. Nem tesz csodákat és nem fogyaszt ha ez volt a kérdés. A legtöbb embernél negatív hatásai vannak nem pozitív. Éhgyomorra meg marhaság is inni. Csinál egy csomó savat az üres gyomorban ami aztán azt marja az étel helyett. Inkább evés után ha annyira kívánod.
2020. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vantel ***** válasza:
100%

Hamarabb kell pisilned mintha nem innál.

Vízböjt esetén oldó hatása van.

2020. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Másnaposság után azért azért jó inni, mert ilyenkor az ember kívánja a savanyút
márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!