Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Ketogén diétát kezdtem 2 hónapja és alig fogyasztok szénhidrátot általában max 10-20g. 4x volt kb hogy ettem ez idő alatt pár falat tésztát vagy krumplit vagy valamit ami panírozott volt és azt tapasztaltam hogy borzalmasan fáj ezek elfogyasztása után pár órával a hasam sőt volt hogy másnap ez miatt hányingerem van reggel. Ennyire el szokott volna a testem tőle vagy miért van ez ? Egyébként nem bánom annyira mer így könnyebb be tartani csak érdekel, azt hozzá tenném azért hogy én szoktam olyan zöldségeket enni amiben van szénhidrát tehát általában ez teszi ki az étkezéseim szénhidrátját

2020. júl. 26. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Elszokott tőlük az emésztésed, vagy már eleve érzékeny voltál rájuk, csak előtte nem derült ki.
2020. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!