Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen orvoshoz kell elmennem...

Csontianyja kérdése:

Milyen orvoshoz kell elmennem ha nem fogyok?

Figyelt kérdés
Nos főleg az a baj hogy a fogamzásgátlótól meghíztam de fél éve nem szedem mégsem megy le a súlyom pedig diétázok és sportolok. Régebben is ezt csináltam és fogytam 25 kilót de most nem megy le. Főleg Egerben keresnék valakit. Pénzem személyi edzőre nem nagyon van.

2020. júl. 31. 16:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Endokrinológus
2020. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az okara vagy kivancsi, akkor noi hormonokat nogyogyasznal is neznek vervetellel, maskulonben endokrinologia, mert az okot kellene megtalalni. Pl alulmukodo pajzsmirigy.
2020. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szénhidrát anyagcsere zavarod van (inzulin rezisztencia, IR). Endokrinológus, mint előttem írták.
2020. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 31. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyenhez. A legújabb kutatások eredményeit még nem tartalmazza az orvosi protokoll. Ezek pedig azt mutatják, hogy nyugati étrend következtében felborult bélflóra (felszaporodtak a firmicutes törzsek) miatt nem tudsz fogyni.
2020. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!