Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak ha falni akarok?

Mit csináljak ha falni akarok?

Figyelt kérdés

KB. 173-175 cm vagyok, és egyszer éheztetessél nagyon lefogytam, mostmár rendesen eszek és visszahíztam 52 kg-ra,viszont az a bajom, hogy sokszor falni akarok (a fogyásom előtt sosem volt ilyen, viszont 64 kg voltam)

Amikor még kevesebb kg voltam akkor is volt pár ilyen, de akkor tudtam, hogy amúgy is híznom kell, most viszont nagyon igyekszem megállni hogy ne faljam be a fél házat. Meg őszintén szólva hiányzik, hogy amikor nagyon sovány voltam megehettem bármit bármikor annyi mennyiségben amennyiben akartam.



2020. aug. 2. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként hallottam erről az extreme hunger dologról, viszont olyat is hallottam aki eheztetes után bulímiás lett, és én ettől félek. De előre is bocsi ha valamit rosszul mondok
2020. aug. 2. 19:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha falnia akarsz, akkor bizony falni fogsz.
2020. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
még egy 10-es rádférne legalább
2020. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En voltam ebben a cipőben. Nekem akkor szűnt meg mikor elengedtem magam, elkezdtem rendesen enni ha faltam akkor faltam nem érdekelt. Először feljött pár pár kiló majd a szervezetem lenyugodott, megszűntek a falasrohamok és lement az a pár plusz kiló. Habár a te súlyod jelenleg eleg alacsony a magassagodhoz tehát nem baj ha felszedsz pár kilót
2020. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia, sajnos, hogyha éheztetéssel fogysz le, ez ezzel jár, én is ebben a cipőben vagyok és emiatt többet híztam, mint anno fogytam, nem éri meg... igaza van az előttem válaszolónak, egyél nyugodtan, mert akkor el fog múlni a falásvágy, lehet hízol majd tőle, de aminek aztán le kell mennie, úgyis le fog, de egészséges étrenddel fogyj, akkor tartós is marad a fogyás.
2020. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok: viszont ígyis nagyon vékony vagy a magasságod alapján, most ne akarj fogyni, fér rád kiló bőven.
2020. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 3. 20:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont sokszor azt veszem észre, hogy nem is vagyok éhes/már ettem, de még mindig folytatom az evést addig, amíg nagyon tele nem leszek. (és nem is élvezem azt, hogy eszek). És attól félek hogy anorexiából túlevési zavarba (BED) megyek, és már elegem van magamból, normális akarok lenni, és nem akarok egész nap zabálni és a kajákra gondolni. Aztán meg persze bűntudatom van, és minden egyes nap megígérem magamnak azt, hogy holnap egy új nap lesz és normálisan fogok enni, nem vonok meg semmit... de persze falás lesz a vége.
2020. aug. 4. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez teljesen természetes, sajnos a koplalasnaknez egy várható következménye. El fog múlni csak próbálj lazítani és ha tuleszed magad akkor ne ostorozd magad, mert egy idő után el fog múlni ha nem feszulsz rá :))) és ez tapasztalat nem csak a levegőbe beszélek
2020. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!