Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem szellentek büdöset...

Miért nem szellentek büdöset a nagynéném kajájától?

Figyelt kérdés

Mesedélelőtt.


Voltam kinn a balcsin aztán monda a nagynéném, hogy kajáljak, mert csináltak húsit, grillezve meg sütve és maradt, mivel én meg kövér disznó vagyok persze zabáltam mint az állat, rántott hús, grillezett hús, padlizsán, mellé krumpli ,rizs. Gondoltam ebből lesz este ne mulass, de nem lett még reggel sem éreztem konkrétan meg sem kottyant kifele a kaja meg nem menekültem a takaróm alá a fing szagtól mint már jó évtizede amikor Anyu csinál rántott húst, akkor velem nem szabad egy légtérbe lenni még én sem szeretnék magammal, azt gondoltam valami van az emésztésemmel, de most inkább arra gondolok Anyukám kajája a rossz.


Jól gondolom ? Ha azt a mennyiséget itthon ettem volna ma minden bajom lenne, már pár éve nem is eszek sokat inkább iszom súlyom stagnál 4 éve ami 127 kiló.


Ja, ez ilyen furcsa kérdés lett. Bocs.


2020. aug. 4. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nem hasznalt (annyi) hagymat, vagy ha ugen, akkor csak annyi, hogy mindenhol mas a szaga... ugyanaz az ember fozte, es mas itt meg mas volt masik helyen.
2020. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a rántott hús az oka, inkább valami más, amit hozzá, vagy a nap során ettél.
2020. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyanyádnak már gyengébb a szaglása...
2020. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi? Én nem bírom és nem a nagynéném Anyu tesója.
2020. aug. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!