Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék többet enni?

Hogyan tudnék többet enni?

Figyelt kérdés

Eleinte még napi 3x ettem

(Reggeli, ebéd, vacsi) aztán bejött a karantén március közepén, és elfelejtettem enni. Napi kétszer ettem. (Reggeli időben. Aztán késő délután ebéd). Most ugye nyári szünet van, de itthon vagyok, most már több mint egy hete napi egyszer eszek. (Reggeli)

Tudom, hogy ennem kéne, de ha arra gondolok, hogy amugy mennyit kéne ennem egy nap, és én azt meg is enném, undorodnék magamtól. 😅

Van rajtam kb 7kiló plusz. De igazából a koplalástól egyáltalán nem fogyok egy dekát se. 😅

Szóval hogy tudnék elkezdeni rendesen enni, hogy ne legyen hányingerem, attól, hogy mennyi kalóriát viszek be?


2020. aug. 4. 18:57
 1/2 Lx simrol válasza:

Ne gondolj a kalória beviteledre.

És kezdj el valami egészségesebb étrendet kialakítani.

Egyél mindennap gyümölcsöt zöldséget, ahogy jól esik.

2020. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tervezd meg az étkezéseidet, vedd meg előre az alapanyagokat. Egyél sok zöldséget, salátát, húst, halat, némi gyümölcsöt nasinak.
2020. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!