Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek egyek akkor, ha...

Szerintetek egyek akkor, ha nemrég ettem, vagy bírjam ki ebédig?

Figyelt kérdés

Éheztetéssel nagyon sokat lefogytam, ezért most nagyon sokat szoktam enni, már kb. 1 hónapja falásrohamaim is vannak.

Na de a lényeg, hogy ma már ettem 2 tükörtojást 2 szelet pirítóssal, meg egy kekszet, de reggel 10-re újra éhes leszek (most egyébként málnás, epres zabkását csinálnék, meg esetleg dinnyét ennék). Bár már nagyon elegem van magamból, mert néha azt veszem észre, hogy úgy eszek hogy teljesen tele vagyok, már nem is vagyok éhes, és nem is akarok enni.

gazából most sem akarok enni, már amúgy is híztam 10 kg-t... csak szerintem éhes vagyok, de totál felvan kavarodva az éhségérzetem



2020. aug. 5. 10:20
 1/2 anonim válasza:
78%
Szerintem egy kevés dinnyét nyugodtan ehetsz, mivel amúgy is jobb ha napi 5x eszel keveset, minthogy napi 3x sokat. A reggelid így teljesen rendben van, amit ma ettél, mivel reggelire szabad többet enni. Arra viszont figyelj oda, hogy délután (ebéd után) már keveset egyél, és semmi cukrosat. Valamint ebédre se egyél sokat (kb. annyit mint amennyit most reggelire ettél, de többet nagyon ne).
2020. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A hormon háztartásodat tönkretetted az éhezéssel, azért vannak a falás rohamaid. Egyél többször keveset.
2020. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!