Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vissza fogok hízni?

Vissza fogok hízni?

Figyelt kérdés

2 hete kb 4OO kcal-at fogyasztok de ma elég sokmindent bezabáltam (egy tejszelet, croasant, 6lapos sütiböl egy kocka, és tarhonya elég nagy adag...)

E - miatt ugye nem fogok hízni?


2020. aug. 11. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hízni nem fogsz, de az agyadban már jelentkezik a probléma, mert nem tudsz írni.
2020. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan koplalsz és éhezteted magad...egy normális embernek 1000kcal a minimum ( és ez nagyon alsó határ ). Tudod mi lesz? Nem fogod bírni egy idő után, mert ilyen kevés kajával nem lehet, és ha egy picit is többet eszel hízni fogsz. Sokkal többet mint amennyit leadtál. Saját tapasztalat, két hétig alig ettem lement 4-5 kiló ( főleg víz ) és amint elkezdtem többet enni 7et visszaszedtem. Ugyhogy fejezd be nagyon gyorsan.
2020. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kcal nagyon kevés, szóval ígyis-ugyis visszahíznál.
2020. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mai kajádtól fogsz meghízni, hanem a 400 kalóriás baromságod miatt. Először persze fogyni fogsz, aztán pár hét múlva a szervezeted, aki okosabb nálad, ráun a hülyeségedre, és még azt a 400 kalóriás étrendedet is elkezdi rád pakolni zsírban.
2020. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!