Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 évesen, milyen diétába...

16 évesen, milyen diétába kezdjek, ha súlyt szeretnék veszteni?

Figyelt kérdés
98 kiló vagyok jellenleg, és 80 környékére szeretnék lemenni minimum. Szoktam futni 8-10 kilómétereket kb mindennap, mellette nem iszok egyáltalán cukros leveket. Milyen diétához kéne folyamondjak, ahhoz hogy jelentős legyen a súlycsökkenés?

2020. aug. 22. 12:24
 1/5 A kérdező kommentje:
190 magas vagyok, az lemaradt!
2020. aug. 22. 12:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj valami kalóriaszámlálót, pl kaloriabazis.hu, yazio, stb. Számold a kalóriákat, nézd a makrókat. Sok sikert!
2020. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a saját diétát választanám, hogy te magad próbálsz meg egy kicsit kevesebbet enni, nézni az ételeken a kalóriaszámot meg ilyenek. És ne felejts el rendszeresen sportolni sem! Tudom, mindenki ezt mondja, de ez igenis sokat számít. Ha keveset is, de rendszeresen csináld.
2020. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nassolj, igyál csak vízet. Egyél kevesebbet, főként a köretekből (kenyér, tészta, krumpli, rízs stb.), és egyél minden étkezéshez zöldséget. Nyers, saláta, leves, főzelék, főtt, sült, rakott formában.
2020. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. aug. 23. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!