Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni pedig...

Miért nem tudok enni pedig éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Helló.

Mostanaság valamiért hiába is vagyok éhes pár falatot tudok csak enni, többet nem mert úgy érzem,hogy tele vagyok. Sőt ma se ettem egész nap, mondjuk 2-ig aludtam de nem érzem magam éhesnek. De félek, hogy elájulok. Gyümölcsből is 2 darabnál több valamiért nem megy le. Pedig már érzem, hogy fáj a fejem. Eddig 50 kg voltam most lecsökkentem 47 körülre. Korogni se korog a gyomrom, pedig régebben folyton korgott ha éhes voltam. Most semmi.Még a finomabb kajákból is alig tudok enni, mi van velem? 23L.



2020. aug. 24. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Meleg miatt lehet.
2020. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak B komplex vitamint. Igyekezz rendszeresen enni legalább pár falatot; de ebben a melegben természetes az étvágytalanság.
2020. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kivizsgálásra mennék a helyedben.

Lehet valami nagyon nincs rendben a gyomroddal.

Lehet bélgyulladás jele is - szerintem.

2020. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!