Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vèkony a karom,hiába...

Nagyon vèkony a karom,hiába edzek rá règóta mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Én táplálkozási,fehèrje felszívódási problèmára gondolok, pl.laktuloz nem règ derült ki,hogy azzal nagy gondok vannak,ez B12 vitamin hiányt okozhat.Nem tudom,hogy milyen táplálkozási, felszívódási vizsgálatokra èrdemes mèg menni,hogy kiderüljenek,ha vannak táplálkozási, felszívódási gondjaim,fehèrjèt eszem.

2020. aug. 27. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
táplálkozási felszívódási!
2020. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az 1-es kommenten azért nem röhögök, mert végül is nyelvtanilag helyesen írta, csak olvasni kell a vesszőt is.


Ha nem nő a karod, akkor rosszul edzel. Ennyi az egész. Milyen az edzésterved? Hogy hajtod végre a gyakorlatokat? A legfontosabb: milyen a diétád? Semmit nem tudunk, így nem tudunk segíteni.

2020. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Milyen edzéstervet,diétát javasolsz?Edzès után fehèrjèt eszem,milyen diètát kellene tartanom?Nem profi erőemelő fitness bajnok szeretnék lenni,minden nap komoly diètával,hanem kicsivel szèlesebb kart.Ennyi.
2020. aug. 27. 19:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Kor, nem, súly, magasság? Kar méret? Mennyit edzel?
2020. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

3 - Ahhoz, hogy megtaláld a kérdésedre a választ szükséged lesz némi céltudatosságra, akaraterőre és egy központi, ingyenes - nyílt adatbázisra, amit bárhol elérsz. Úgy hívják Google.


4 - a kérdéseid feleslegesek. Már a kérdező posztjából látszik, hogy a legalapvetőbb dolgokkal sincs tisztában, mert nem érdekli a folyamat, csak eredményt akar munka nélkül. Ha érdekelné, akkor rászánt volna 10 percet, és elolvasott volna összesen 2 db A4-es oldalnak megfelelő szöveget, ahol minden le van írva az izomnövekedés - súlyvesztés - hízás folyamatairól. Dióhéjban.

2020. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ahogy már írtam,nem vagyok profi edzőtermi kondizó,ezért nem írtam több A4-es oldalnak megfelelő szöveget, egyszerű hobbykondizó,aki egy kicsit szélesebb kart szeretne.Továbbra sem szeretnék a világbajnokságon indulni,de leírom termèszetesen,amit szeretnèl tudni,de nem tudom mire gondolsz pontosan.Diètát nem tartok,ezt írtam.Köszönöm
2020. aug. 27. 21:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs külön edzesterv,így heti 1-2 alkalommal szoktam bicepszre pár gyakorlatot is edzeni,edzès után igyekszem fehèrjèt enni.
2020. aug. 27. 21:16
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ahogy már írtam,nem vagyok profi edzőtermi kondizó,ezért nem írtam több A4-es oldalnak megfelelő szöveget"


Sajnálam, tényleg nem veled szeretnék kötekedni, de ebből az derül ki, hogy az általános iskolát se járhattad még ki, mert szöveget sem tudsz értelmezni. Nem azt mondtam, hogy írj, hanem, hogy olvass. Ha valamit nem értesz, akkor általában utánajársz. Ha számodra sok idő két oldal elolvasása, ami után teljesen képben leszel azzal, hogy miért kell diétázni, mit kell enni és az edzés milyen pozitív hatásokat csinál a testeden, akkor ki kell mondani, hogy téged ez nem érdekel. Ilyen egyszerű. Ami meg nem érdekel, azt hagyd.


"Nincs külön edzesterv,így heti 1-2 alkalommal szoktam bicepszre pár gyakorlatot is edzeni,edzès után igyekszem fehèrjèt enni."


És ki mondta neked azt, hogy heti 1-2 alkalom bicepszezés az jó lesz valamire? Hol olvastad? Utánajártál?

2020. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos meg azt is el tudom kepzelni, hogy teljesen szepen nez ki a karod, csak te olyan stricisebbet szeretnel.

Ne haragudj erte, csak az igazi sportolok, meg ezek a lufi csavok eg es fold.

2020. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lehet az oka? Rosszul edzel, rosszul eszel.
2020. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!