Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami lappang bennem vagy...

Valami lappang bennem vagy csak gyomorrontás?

Figyelt kérdés

Kb egy órája rám tört a hányinger.

Mostanában eléggé sokat és intenzíven ettem. Azonban az elmúlt napokban fáradtság, levertség érzés is elkapott. Ma reggel alapból nehezebb gyomorral keltem fel, megittam ezután egy fehérje turmixot ami sokkal jobban telített mint általában az megszokott. Suliban enni se úgy tudtam mint máskor. Aztán hazajöttem, ettem egy kis sült szalonnát kenyérrel, majd rá egy másfél órára megettem vagy 6 fasírtot egy adag krumpli pürével, de az se igazán esett jól.

Most pedig hányingert érzek és ahogy a sült szalonnára gondolok úgy erősödik ez az érzés. Próbáltam büfögni de nem megy.


Szerintetek mi okozza ezt? Vírus lesz vagy gyomorrontás?

Pont egy éve voltam hányás-hasmenéssel nagyon beteg, akkor 1,5 hétig folyamatosan ment a hasam, nagyon szar volt, nem szeretném újra átélni. Pedig az is ugyanígy kezdődött, csak akkor előtte lázas is voltam.



2020. szept. 10. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát nekem attól hányingerem lett, hogy a mai napi kajáid mennyiségét elképzeltem. :'D De tényleg, nekem egy adag krumplipüréhez két fasírt bőven elég, esetleg, ha nagyon torkos vagyok, akkor három.


Esetleg telefonálj be a dokidhoz, hogy rosszul vagy, hasmenés, mert... nem kell igaznak lennie az oknak, nehogy azt higgye, hogy koronás vagy, viszont néhány napot otthon maradhatnál, ha mégis. Sőt... ma csütörtök, holnap péntek, aztán hétvége, szóval ideális lenne, főleg ha hétfőn nem vagy jobban.

2020. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Whaat? :D

6 fasírttól?

Hisz ez kevésnek számít, nem?


Általában 10-12 darabot ennék meg, szóval ez most nekem tényleg kevés volt, de én azt hittem, hogy azokból a golyókból a 8-10 az átlagos adag.


Koronaaa?? Na ne hülyéskedj, azt ne mond, hogy már a hányinger is annak a tünete :D

2020. szept. 10. 17:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi szépen a válaszodat.
2020. szept. 10. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasmenésre gondoltam, tudtommal, a hányinger nem szerepel a listán.


A leggyakoribb tünetek:

láz

száraz köhögés

fáradékonyság

Kevésbé gyakori tünetek:

fájdalom

torokfájás

hasmenés

kötőhártya-gyulladás

fejfájás

2020. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ohh, rendben, na meglátom estig hogy alakulok és ha történik valami akkor majd holnap felhívom a háziorvosomat. Ilyenkor már úgyse lehet elérni, fáradékonysággal illetve hányingerrel meg nem zaklathatom.


Köszönöm szépen a választ :)

2020. szept. 10. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyomorrontásra tippelnék, de nem baj, ha konzultálsz a dokival. Amit ettél, azok között nem volt olyan, ami gyanús, régi, romlott, ízre esetleg fura volt a megszokotthoz képest?
2020. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán, esetleg tegnap ettem paradicsomos húsos tésztát ami előtte a kocsiba volt sokat (nyilván már estefele), de kétlem, hogy annyi idő alatt megromolhatott.
2020. szept. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!