Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés zavar utáni falásrohamok?

Evés zavar utáni falásrohamok?

Figyelt kérdés

Utóbbi idōben volt egy enyhe evés zavarom ami tartott kb 2 hétig.

Az evés zavar után úgy voltam vele, hogy betartom a napi 3x-i étkezést de sajna nem birtam. Egyszerūen rám tört a falásroham, volt, hogy éjjel 2 körül bezabáltam a hūtōböl.

Szóval amiket tegnap össze ettem:

2 tányér mūzli, 4 oreo keksz, 3 nagy adag milánói spagetti, 2 barominagy csirkemell, 3 szelet szalámis kenyér, 2 bögre kakaó


És amiket ma: vagy 4 tányér mūzli, 6 oreo keksz, 4 szelet nutellás kenyér, 3 joghurt, 10 fasirtgolyó, nagy adag rizs, 3 bögre kakaó, aztán 1 banán, 1 zacskó chipset.


Közben elhatároztam, hogy mára már nem eszek.,.

Nagyon nagy būntudatom van, most + kilót fogok hízni hirtelen? Vagy mi lesz?

Veletek is volt már ilyen? Meddig tartott?


20/L


2020. szept. 11. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

2 hétig volt evészavarod? Ez mit jelent, koplaltál?

Koplalás után normálisnak mondható, hogy éhes vagy és sokat eszel. 2 nap alatt nem lehet szemmel láthatóan hízni, még ha a mérleg 1-2 kilóval többet is mutat utána. Max. megtelnek a beleid. Addig fog tartani, amíg a szervezeted és a hormonjaid újra egyensúlyba nem kerülnek.

A kajákkal kapcsolatban: szerencsére volt benne értelmes étel is, nem csupa nasi. Arra törekedj, hogy normális ételekből egyél többet, a nasikból kevesebbet. Ha most nekiállsz megint koplalni, akkor állandósítod a problémát - koplalás-falás-koplalás-falás és így tovább. Na ez már tényleg evészavar lesz.

2020. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!