Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem eszem eleget, ha többet...

Nem eszem eleget, ha többet eszem hízni fogok?

Figyelt kérdés
Anyámmal kitaláltuk, hogy naplózzuk mennyit eszünk. A sportolásommal együtt az ajánlott kalória bevitelem 2000 lenne de kiderült, hogy Én csak 1500 körül eszem már jó ideje. Viszont mivel még növésben vagyok elvileg többet kéne de, ha most elkezdenék negyedszer annyit enni (tehát 2000 kcal-t) lehetséges, hogy nem híznék tőle? Esetleg nőnék? Mivel elég alacsony vagyok és egy ideje kimarad a menstruációm (persze ez lehet mástól mert még nem állt be) Ezeket a kalóriákat mind egészséges tápanyagból viszem be, tehát nem eszem édességet és szénhidrátot is keveset, sok zöldséget, húst és fehérjét fogyasztok.

2020. szept. 14. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz hízni, ha a súlytartáshoz megfelelő mennyiségű kalóriát sikerül eltalálni. Ha túl keveset eszel azzal igen az esetleges növésed is hátráltatod, illetve ha az életben maradásod a cél, mert annyira sovány vagy a menstruációt kikapcsolja a szervezet. Ha 1500kcal-t valóban megettél, akkor nem emiatt van.
2020. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"Ha többet eszem hízni fogok?"

Ezt logikát. Azért agysebésznek nem menj. :D

2020. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!