Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek ilyenkor?

Mit egyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag mindent kihányok,kivéve a vízet. Az orvos tanácsára próbáltam főtt reszelt almát enni,de ahogy megettem,rá 2 percre jött vissza.

A krumpli ugyan így. Muszáj ennem,mert úgy érzem beszakad a gyomrom. Valakinek van ötlete? A segítségeteket megköszönöm.

Ui:A hányásra vettem be gyógyszert,de az is kijön..


2020. szept. 21. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihányod, annak oka van, nem szabad egyelőre a kaját erőltetni. Igyál citromos, kissé megsózott, cukrozott vizet, hogy pótold valamelyest az ásványi anyagokat és talán egy kicsit erőre is kapsz.
2020. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz kekszel, chipssel ami sima sós felfújt állagú, pici étcsokival. Maga a hányás, ha nem napokig tart nem probléma, igyál vízet, hogy ne száradj ki.
2020. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem beszakad a mellkasom. És a derekamnál is ezt érzem. Ha picit köhintek akkor enyhül. Menjek orvoshoz?
2020. szept. 21. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor húsleves levét szoktam enni, és mézes gyógyteát iszom. Legutóbb még pár korty vizet is kihánytam, a gyógytea viszont már bennem maradt, és utána nem is hánytam többet (igaz, addigra már valószínűleg nem is volt mit). Ez volt hajnalban, délben már volt annyi erőm, hogy főzzek egy kis levest.
2020. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!