Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem magam szomjasabbna...

Miért érzem magam szomjasabbnak ha sokat iszom?

Figyelt kérdés

Ha csak kb1,5 litert iszom egy nap akkor nem vagyok szomjas, de ha megiszok délutánig 2-2,5l vizet akkor késő délután elkezdek egyre szomjasabb lenni és a nap végére 3,5-4l vizet simán megiszok kert úgy érzem szomjan pusztulok...

Egyébként csak vizet iszom, max egy kávét. 170cm vagyok és 58kg. Ha sportolok akkor plusz egy liter víz lecsúszik edzés közben és után.


2020. szept. 22. 20:35
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Cukorbetegség jele lehet.
2020. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam több kivizsgalason és semmi bajom
2020. szept. 22. 20:41
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, akkor csak az időingadozás, vagy lelki okok,na meg ha sokat sportolsz, akkor kell a víz+ásványi anyagok.
2020. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is. Ha leve kevesebb ivással megyek neki a napnak, kevésbé vagyok szomjas. Aztán kora délután rájövök, hogy alig ittam, lenyomok erővel 1-2 pohár vizet, utána képes vagyok 3-4-5 l folyadékot leverni. Csak délután.

De akkor is így van ha reggel eleve sok folyadékkal kezdek. Iszom-iszom.


Lehet kimossuk az ásványi anyagokat vagy én nem tudom... De elég bosszantó , főleg este.

2020. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!