Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! Milyen fogyókúrás kajákat...

SOS! Milyen fogyókúrás kajákat vigyek suliba?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs, szendvics csirkesonkával/ tojással/ lazaccal/ csirkemellelvafy saláta ugyanezekkel, zöldség meg valami szósz mártogatni, olajos magok

De iagzából kb bármi, amit be tudsz rakni dobozba es nem folyik ki vagy nem nagyon fura ételkombináció...

2020. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szendvicset nem is szeretem és nem is fogyós, de a többit köszi:)
2020. szept. 23. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsök, gyümölcssaláta, magvak, zabkása, natúr joghurt, tortilla (benne zöldségek, csirkemell, sonka), zabkeksz-házi, párolt zöldségek, rengeteg lehetőség van. Igazából vigyél bármit, amit otthon ennél és megeszed hidegen is+ ami szerintem a motiváció miatt a legfontosabb, hogy hamar el tudd készíteni esetleg előre több nappal (pl.: chiapuding, tápiokapuding). Ja amúgy a szendvicsek is lehetnek egészségesek és ha változatosak csinálod- másféle pékáruból, nem margarinnal, vajjal, hanem pl pestoval megkenve- akkor finomak is, de ha nem ízlik, nem kell erőltetni. Esetleg vihetsz salátát, abonettet, de ezek inkább nasik, mintsem laktatóak. A saláta akkor működik (nekem) ha van benne sajt/hús, magvak, gyümölcs/vagy párolt, sült zöldség/édesburgonya- egy sima salátamixtől csak éhesebb leszek.

Én ezeket szoktam vinni, bár most már nem fogyás a cél:)

2020. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jujj, nagyon köszi utolsó:D
2020. szept. 24. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!