Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy helyreálljon az emésztésem? 20/F

Figyelt kérdés
1 hónapja bármit eszek zsibbadnak a végtagjaim, szédülök, homályosabb a látásom, megy a hasam, egyből el kell mennem WC-re, többnyire fekete a székletem, remegnek a kezeim, nehezebben tudok beszélni. Gluténérzékeny vagyok, aszerint étkezek. Gerincferdülésem van, az nem tudom mennyire játszik közre. Sokszor volt arcüreggyulladásom, mindenre allergiás vagyok. Ha eszek például édesburgonyát, mai teljesen tolerálható azután is megkeményedik a hasam, szédülök, fáj a fejem. Amiben több fehérje van attól még rosszabbul vagyok, nem tudok megenni egy szelet húst sem. Szedek probiotikumot, DAO-enzimet és antihisztamint már egy ideje, de egyre csak rosszabb.

2020. szept. 28. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2020. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elküldött székletvizsgálatra, az rendben volt, és ennyi. Itthon próbálkozok gyógymódokkal.
2020. szept. 28. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
teljes körű vizsgálat volt arra nézve, hogy mire vagy allergiás?
2020. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, azokat nem is eszem, aminek 0-s értéke volt szinte csak azokat fogyasztom, mégis tüneteket okoznak.
2020. szept. 28. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Optacidot próbáld meg, szerintem kevés a gyomorsavad, azért van gondod a fehérje megemésztésével.
2020. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kevés, mert savasat szoktam felbüfögni meg ég is a gyomrom.
2020. szept. 29. 08:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól még lehet kevés, csak nem zár megfelelően a gyomorszájad. Igyál gyógyteákat (gyömbér, kakukkfű, kamilla), és szedj probiotikumot, ezek segíthetnek kipucolni a patogén bacikat a gyomrodból (is). Kollagént is szedhetnél, jót tesz a beleknek. Miket szoktál enni minden nap? Gm pékáru?
2020. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Édesburgonyát, cukkinit, brokkolit, kölest. Pékárut nem, mert a gm mentesben van szója. Meg a lisztre is érzékeny vagyok. Most kijött mindkét karomon nagy foltban valami feketés kiütés.
2020. szept. 29. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:

A beleid elég rossz állapotban lehetnek. Próbáld ki, amiket írtam.

#7

2020. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laylah ***** válasza:
Szerintem gasztroenterológiára menj, ez simán lehet gyomorfekély. A fekete széklet az gyomorvérzésre utal, vagy a bél felső traktusában lévő vérzésre. A savas felböfögés szintén ráutaló jel.
2020. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!