Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felpúposodott tetejű joghurtot...

Felpúposodott tetejű joghurtot kóstoltam. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Ma vettem két joghurtot, sajnos csak fizetés után vettem észre, hogy az egyik teteje nagyon fel van puffadva, majdhogynem kidurran. Itthon azért megkóstoltam nagyjából egy fél teáskanállal, az lement, nem éreztem rossz ízt rajta. Viszont a másodiknál éreztem, hogy erjedt, savas íze van, azt ki is köptem. Lehet tőle valami bajom vagy ilyen miatt nem érdemes aggódni?

2020. okt. 1. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod, természetes, amit tapasztaltál, nyugodtan megehetted volna.
2020. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nem dobtam ki. A másiknak miért nem volt akkor olyan íze?


Illetve azért ijedtem meg, mert rákeresve szinte csak szalmonellával kapcsolatos cikkekre vitt. Akkor nem szalmonellás esetleg a rossz hőtartás miatt?

2020. okt. 1. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A joghurt erjesztet termék, a púposodás normális. Amit veszel a boltban az biztos ehető, otthon a hűtőben lejárat után még hetekig jó, keserű lesz, ha megromlik.
2020. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!