Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem bírom az egészségtel...

Miért nem bírom az egészségtelen ételeket?

Figyelt kérdés
Tegnap is voltam mekiben, ettem ottani kaját és sok kólát ittam, most meg olyan refluxszal és hányingerrel keltem, csoda ha nem hányok, meg megy is a hasam. De minden egészségtelenebb kaja (vagy ital) után ez van, pl a chipset is egyre kevésbé bírom. Régebben amúgy refluxos voltam, de azt hittem, már elmúlt, mert nagyon rég voltak tüneteim.

2020. okt. 3. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez. Mondta egy orvos, hogy szerinte hisztamin intoleráns vagyok. Szerintem meg nem a testem a hülye, pont úgy reagál erre a sok szemétre ahogy kell. A házi savanyúságtól nem vagyok rosszul, pedig ha hisztaminos vagyok akkor elvileg kéne ?!

Az orvosi kapcsolat miatt persze megnézetem majd a DAO-m.


Az biztos, hogy a beleink állapota katasztrófa lehet a rossz táplálkozás miatt..

2020. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2020. okt. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja ezt akartam🤔
2020. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, normális kajától sosem voltam rosszul. Pár ismerősöm is mondta, hogy a mekis kajától másnap rosszul volt.
2020. okt. 3. 08:18
 5/13 anonim ***** válasza:
De máshol vagy otthon szoktál enni pl olajban sült ételeket?
2020. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3: De vannak olyanok akiknek semmi baja nincs tőle, pedig hetente többször ott eszek. Vagyis most nincs, de évek múlva lesz.
2020. okt. 3. 08:22
 7/13 A kérdező kommentje:
5: Nem szeretem az annyira olajos dolgokat, elég gyenge a gyomrom, meg a súlyom is emiatt elég kevés :/
2020. okt. 3. 08:23
 8/13 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy vagyok. Mekibe es ehhez hasonlo helyekre egyebkent sem jartam, de a chipstol en is rosszul vagyok, az ettermi kajakat sem birom. Ugy gondoltam, azert, mert nagyon zsirosak, de ezt most mar atgondolom a korabbi valaszok fuggvenyeben :)
2020. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy kérdező?
2020. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
45 kg vagyok, 162 centihez, de sajna biztos fogytam emiatt az utóbbi napokban, mert keveset ettem a rosszullétek miatt. A fogyás nekem nagyon gyorsan megy, viszont hízni szinte képtelen vagyok.
2020. okt. 3. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!