Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van zsíros székletem?

Miért van zsíros székletem?

Figyelt kérdés
Tegnap ettem nagyon zsíros ételt, pedig nem látszott annak és ma azt vettem észre hogy zsíros a székletem,de nagyon. Egyáltalán nem emésztődött meg. Meg vagyok nagyon ilyedve. Ez nagy baj? Szó szerint zsír jött ki belőlem. Valakivel volt már ilyen? Amúgy semmilyen egészségügyi problémám nincs. Kérem segítsen valaki.
2020. okt. 3. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a zsír nem szívodott fel egyáltalán, maga az étel megeméaztődött.
2020. okt. 3. 17:57
 2/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok egyébként szóval nem hinném, hogy valami komoly betegségem lenne, mert sose volt.
2020. okt. 3. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsírfelszívódási zavar az oka. Menj el a háziorvosodhoz, ki kéne deríteni a pontos okot.
2020. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kfc kaját ettem és má halottam, hogy haverjaim is voltak rosszul tőle. Szinte biztos vagyok benn hogy attól van. Amúgy minden héten eszek szinte gyorskaját és érdekes módon azoktól nem vagyok sose rosszul. De ez a KFC nagyon betett a gyomromnak. Pedig jól bírok minden kaját.
2020. okt. 4. 01:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél többet ott. Ha néhány nap múlva is ilyen lesz, menj orvoshoz.
2020. okt. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!