Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok lefogyni?

Miért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

189 cm vagyok és 120kg. Nagyon elegem van abból, hogy nem tudok lefogyni.

Naponta 2000kcal alatt van a bevitelem, (naplózom) 1,5 órát kardiózok heti 3 nap, 2 -3 sulyzós edzés, és minden nap 30 percet szaunázom. Nem fogyok egy dekát sem. Voltam pajzsmirigylabor vizsgálaton, a következő eredményeim születtek: Tsh: 2,105 uIU/ml

FT3: 5,72 pmol/l

FT4: 11,59 pmol/l

Anti-thyreoglobin: <0,9 IU/ml

Anti-TPO: 1,0 IU/ml

megj.: ZRT.ASZ:9279

Multivitamin, magnezium, szelén, cink es krom szedése mellett.

Állítólag az Usa mértékek szerint ez nagyon rossz, cink es szelén szedêse mellett. Minden táplálkozásról szóló könyvet elolvastam, az edzőm szerint az elmúlt egy hónapban 6 kilot kellett volna fogynom, ugyhogy ő fel is adta.


További tünetek: hideg végtagok, zsibbadàs, ingerlékenysêg, hidegérzékenység, fáradtság, rendkívül gyakori puffadás, rossz alvás, yarocennel alszom, nelkule el sem tudok már aludni.


Világ életemben csak drasztikus koplalással tudtam fogyni, de az most kivitelezhetlen.


A teljes kiörlésű alacsony ch és társai történetek sajnos nem működnek, csak a koplalás. 2 hét alatt egyszer próbaként ugyan azt ettem, mint a 62 kilos párom. Ő ugyanennyi maradt, én hiztam 0,5kgot. Szoval valami nagyon nincs rendben és végérvényesen elegem van. Időpontkérés erre az évre szinte pedig már lehetetlen, a privát is mind tele van.


2020. okt. 8. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyen terheléssel nem valószínű, hogy háj. Inkább izom.
2020. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
10%
Nem kell zabálni én már úgyfogok fogyókúrázni hogy semmit nem eszek csak épp annyit hogy ne dogoljek éhen és kész.
2020. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Naponta 2000 Kcal alatt az nem zabálás... telefonos naplóba van minden egyes étkezésem rogzitve
2020. okt. 8. 22:08
 4/17 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Tudok ajánlani egy jó orvost Kecskeméten, ha hajlandó vagy elmenni addig.

Én sem bírtam fogyni, amióta O kezel, sikerül. (Előtte nem 1orvos szerint nem volt semmi bajom - O meg egyből ahogy meglátta közölte H ezzel esélytelen fogyni).

2020. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigy értekhez nem értek, de a leírt tüneteid arra utalnak hogy gond van vele. Ha azt rendbe rakják, le fognak röpülni rólad a kilók.
2020. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszonom, elfogadom
2020. okt. 8. 22:23
 7/17 anonim válasza:
13%
Én meg azt mondom Schobert Norbinál nincs jobb orvos ,ő neki a segítségét kellene kérni de nyilván ő nem tud mindenkivel foglalkozni viszont a táplálkozási tanácsadásai ingyenesen elérhetőek a neten illetve az Update1 szénhidrát csökkentett ételeivel úgy fogyhatsz hogy nem kell éhezned.
2020. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Xddddd ezt komolyan írod? 😂
2020. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!! Te kövér vagy, vagy izmos? Mert nem mindegy..

És heti 2db másfél óra kardio az valóban havi 5-6 kg mínusz...

2020. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Van izom is mi tagadás, de zsír vagy 30kg....

magyarul szép kosckás a hasam csak baconba van tekerve....

2020. okt. 8. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!