Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A C9 programot próbáltátok?...

A C9 programot próbáltátok? (Foreveres termék)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem fogyni akarok. Az már sikerült. 22kg-ot fogytam 5 éve és azt tartom. Viszont egy nagy méregtelenítő kúrára lenne szükségem, hogy a felesleges víz eltávozzon belőlem. Ki próbálta már? Tényleg jó? Vagy tudtok valami mást ajánlani ami azért olcsóbb? Köszi 😁


2020. okt. 11. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
A feleslegea víz simán távozik magától is, ha eleget iszol, és nem eszel/iszol cukros dolgokat, meg túl sok sót. A méregtelenítésre ott a májad, meg a veséd. Az összes ilyen termék pénzlehúzás. Maximum egy kis vízhajtó, de amit az kihajt belőleg az egyik napon, a másik nap visszajön.
2020. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

4-5l-t simán megiszok egy nap. Cukros dolgokat sem fogyasztok. Sót meg szinte egyáltalán nem.

Sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, fehér húst, szénhidrátokból pedig csak a jót. (teljeskiörlésű, barna vagy basmati rizs, kuszkusz, bulgur, édesburgonya)

És még mindig tele vagyok vízzel... Legalábbis én úgy látom. Még a zöld teát hallottam, hogy jó. Te próbáltad is a c9et?

2020. okt. 11. 09:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha így is fel vagy valóban vizesedve, akkor inkább orvost keress, mert betegségre utalhat. De hacsak nincs ödémád lábon, vagy máshol, kétlem, hogy szabad szemmel látható lenne ilyesmi. Illetve bizonyos gyógyszerek képesek még vizet megkötni a szervezetben, főleg szteroidok.

A zöld teát biztonsággal fogyaszthatod. Hacsak nem vagy érzékeny a koffeinre, nem fog gondot okozni, sőt, kifejezetten egészséges.

Nem használtam a c9-et, ismerőseim azok, akik folyton bedőlnek ilyen-olyan csodaszereknek. Nem sok sikerrel.

De mint írtam, a szervezeted nem buta, tudja, mennyi vizet kell tárolnia alapból, illetve regenerálódáshoz (izmok esetében pl). Hacsak nincs valami betegséged, nem egészséges vízhajtókkal terhelned.

2020. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
A szervezeted folyamatosan méregtelenít, erre való a veséd, és a májad, minden csodaszer nélkül is. A vízesedés, ha valóban van, orvosi probléma, beszéld meg a háziorvosoddal.
2020. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😁❤️
2020. okt. 11. 13:24
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

A c9 nem csodaszer és nem fogyókúrás termék. Az, hogy vizesedés van benned ezt nem tudom, hogyan érted.

Én többször is végigcsináltam a c9 programot.

Volt, hogy nem is tartottam be a programfüzetbe írottakat és úgy is igazán pozitív élményem volt a 9 nap letelte után.

Legközelebb az F15 el akarom folytatni.

2020. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem fogyni szeretnék. Csak méregteleníteni. Miket tapasztaltál?
2020. okt. 14. 12:20
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
#7-es Méregtelenítés? A szervezeted minden nap megteszi ingyen és bérmentve.
2020. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

8 as Te honnann tudod kinek milyen a szervezete?

A kérdezőt a tapasztalatok és nem a vélemények érdeklik.


Mivel felkészítettem a szervezetem az első két napra, így az a két nap is nagyon jó volt, mert semmi éhségérzetem nem volt.

A 9. Nap után sokkal energikusabb és fittebb vagyok mint szoktam lenni.

Nagyon jó kis programcsomag.

Érdemes kipróbálni. Már az összes ízesítésű gélell kapható. Régen csak a natúr gélt tartalmazta.

2020. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, valószínűleg nincs szükséged méregtelenítésre. Már több hasonló témában megénekeltem, hogy az étrendkiegészítők eladására használt varázsigék hülyeségek. A kedvenc példáim:


- immunerősítés: fogalmilag is hülyeség, az immunrendszer nem lehet "erősebb", pont úgy, ahogyan az immunrendszer nem lehet "vidámabb", nem lehet "csinosabb" - az immunerősítő löttyöknek pont annyi értelmük van, mint az immunvidámítóknak és immuncsinosítóknak (pedig ezek is pozitív kicsengésű szavak);


- lúgosítás: ebbe néhány perc alatt belehalnánk, mert a szervezet PH-értéke mindig egy nagyon szűk tartományban kell mozogjon, már pici eltéréstől azonnal elkezdesz szédülni - szerencsére a lúgosítást ígérő löttyök a világon semmi ilyesmit nem csinálnak;


- méregtelenítés: mint fentebb megírták többen is, ezt a májad és a veséd folyamatosan végzi, illetve ha valakibe tényleg annyi vagy olyan méreg kerül, amivel a máj és a vese nem bírnak, akkor komoly beavatkozásokra van szükség (pl. ha valaki mérges gombát evett, akkor erős gyógyszerekkel, gyomormosással, dialízissel, transzplantációval, stb. próbálják megmenteni, nem bazári löttyökkel).


Jó eséllyel semmi szükséged nincs méregtelenítésre. A C9 pénzkidobás, a mögöttes egészségügyi, élettani érvelés humbug.


A jelenlegi egészségügyi veszélyhelyzetben különösen fontos lenne, hogy ne dőljünk be a kuruzslók meséinek.

2020. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!