Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet olcsóbban étrend...

Hol lehet olcsóbban étrend kiegészítőt/vitamint vásárolni? Gyógyszertár vagy az internet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a gyógyszertárak interneten is árulnak, lényegében ugyanannyi az átlag mindkét helyen. Általában vannak olcsóbbak és drágábbak is, márkától és minőségtől függően.
2020. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de most megéri a postaköltséget vagy gyógyszertárban jobban megéri ha bemegyek?
2020. okt. 16. 01:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten fel vannak tuntetve az arak, nezd meg es szamolgass. Honnan tudjuk, mennyit kell utaznod a legkozelebbi gyogyszertarba?
2020. okt. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek fent patika árak akkor hogy számolgassak?
2020. okt. 16. 01:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Korulottem csak Benu es Dr. Max gyogyszertarak vannak, igaz en Szlovakiaban elek, nem tudom Magyarorszagon milyen gyogyszertarak vannak.
2020. okt. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az étrendkiegészítőket és vitaminokat általában hosszú távon, rendszeresen szedik az emberek, ezért megéri rászánni egy kis időt és alaposan körülnézni, hogy hol lehetne mindent egy helyen beszerezni. Így a postaköltséget is csökkenteni lehet. Ha rendszeresen/nagyobb tételben vásárolsz, akkor még árengedményt is lehet szerezni sok helyen.
2020. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd végig a gyógyszertárak akcióit, havonta vannak sok helyen jó ajánlatok és akkor személyesen megveheted abban a gyógyszertárban, így postaköltség sincs.
2020. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ignis Subdialis ***** válasza:

Szerintem étrendkiegészítők terén a gyógyszertár a legdrágább, annál olcsóbbak a bioboltok és drogériák, majd a legolcsóbbak a webshop-ok.

Attól függően, hogy mennyit rendelsz, sok webshopban elérhető az ingyenes szállítás: például ha az MPatikából csomagpontra rendelsz 8000-től, a Pingvinpatikában 12500 Ft-tól, a Prevenció vagy a Sipo patikában 14000 Ft rendelési értéktől nincs postaköltség. Vagy ha olyan helyen laksz, akkor lehet, hogy van átvevőhelye a webshopnak - úgy sem kell szállítási díjat fizetni.

A Benu árait biztosan megtalálod online, ha hasonlítgatni szeretnél. A Pingvin és a Sipo mindkét árat feltüntetik (patikai ár, webshop ár).

2020. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Végül bementem egy gyógyszertárba és kétszeres áron voltak a webshophoz képest, szóval mindenképp internetről fogom rendelni.
2020. okt. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!