Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj az, ha csak délután és...

Baj az, ha csak délután és este eszek hétköznapokon? 17F

Figyelt kérdés

Apukám ad minden reggel pénzt, hogy vegyek kaját meg innivalót az iskolában, de én inkább nem veszek semmit és gyűjtöm a pénzt. Flakonban szoktam vinni vizet általában, hogy legyen mit innom, de ennyi. Otthon meg nem szoktam reggelizni, tehát csak délután eszek mikor hazajöttem, meg még este valamit.

Ez baj?


2020. okt. 17. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha a megfelelő napi mennyiség megvan, talán nem baj, de azért nem jó ez így.
2020. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőrizd le itt a "skipping breakfast" teszttel, hogy hogyan hat a képességeidre a reggeli kihagyása:


[link]


Kicsit hosszadalmas, de ebből kiderül, hogy valószínűleg javulna-e az iskolai teljesítményed, ha reggeliznél. Egy minimál reggelit elég olcsón ki lehet hozni amúgy. Ha kapsz 500-1000 Ft-ot, amiből kijön a büfében egy szendvics meg egy üdítő, te attól még bemehetsz a közértbe egy zsemléért, egy tubusos sajtrkémért meg 1 db paradicsomért vagy körtéért (vagy amit szeretsz és nem drága, sárgarépa, paprika, káposzta, uborka mind ehető nyersen). Ez a legolcsóbb zsemlével kijön 200 Ft-ból, a sajtkrém ráadásul több napig jó (hűtés nélkül se romlik meg, tegyél rá egy ruhacsipeszt, hogy ne folyjon ki).

2020. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj reggel kaját amit megeszel.
2020. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább az esti kajázást hagynám el és beiktatnék egy reggelit.
2020. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Olyan szempontból baj, hogyha éhes vagy nem tudsz megfelelően koncentrálni. Ettől függetlenül elég lehet a délután bevitt tápanyag.
2020. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értitek, eszik reggel !!!
2020. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem eszik reggel, ahogy írta is. És szerintem nem baj, én sem eszem, mivel átalszom a reggelt.
2020. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!