Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogyan egyek...

Mit csináljak, hogyan egyek kevesebbet?

Figyelt kérdés
Szeretnék kevesebbet enni, de minden egyes alkalommal túleszem magam. Az egész napom a kajálás körül forog. Tudom mit kéne ennem, de amikor oda érkezek amit csak látok megeszem, és nem tudok leállni. Ha televagyok még akkor is magamba tudok préselni valamit. Nagyon utálom magam érte és persze utána mindig bűntudatom van. Tudom, hogy stresszhelyzetben és ha unatkozom eszek. És igen, tudom hogy önkontroll meg ilyenek és tényleg próbálkozok, de nem tudok leállni. Légyszíves sértő választ ne írjatok, így is kapom.

2020. okt. 21. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyen otthon semmi olyasmi, amit nem tudsz lelkiismeret furdalás nélkül megenni.
2020. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez így kicsit lehetetlen küldetés, 4 tagú a család, szóval valami mindig van itthon. Másképp elég üres lenne a hűtő.
2020. okt. 21. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem tudsz leállni, akkor keress fel egy pszichológust. Sajnos más lehetőség nincs az akaraterőn kívül, mivel senki sem erőszakolja beléd az ételt.
2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ön kontroll.

Ha unatkozol, akkor foglalj le valamivel.

Vagy sportolj

2020. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A súlyod rendben van? Ha fiatal vagy, normális a súlyod és nem hízol, ez nem feltétlenül probléma, egyszerűen ebben az életkorban sok tápanyagra van szükség. Sok tini eszik irdatlan mennyiségeket úgy, hogy meg se látszik rajtuk.
2020. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt nem mondanám, hogy nem látszik meg rajtam. 3 év alatt 12 kilót híztam
2020. okt. 22. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Na jó, de honnan indultál? Mondjuk 36-ról 48 kg-ra? És mennyit nőttél ezalatt?
2020. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál. Folyton éhes vagyok. Általában dél előtt normálisan alakul az étrend, nem is eszem túl magam aztán dél után burul a bili és tele tömöm magam
2020. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz leállni, mert nem akarsz. Magadnak hazudhatsz, hogy le akarsz állni, de nekem pl. nem. Ez olyan, mint a leitattak duma. Nem... akit leitatnak, azt lekötözik és széthúzzák a száját. Vagy amikor nincs idő elmenni a konditerembe. Nem... mindenkinek arra van ideje, amire szakít. A probléma ott gyökeredzik, hogy igazából szeretnél valamennyivel kevesebbet enni, de annyira azért nem érdekel a téma, hogy tegyél is érte. Ha valóban akarnál tenni érte, félreb_sznád a kaját, hogy kösz, egyétek meg ti, én addig eszem egy almát. Nem létezik olyan, hogy valaki le akar fogyni és nem tud. Itt csak az a kérdés, hogy az akarat mikor lesz erősebb az étvágynál. Ha nő vagy, kérdező, akkor még annyira nem zavarhat, kerekebb fenék, nagyobb mell, kell pár új ruha, szóval jó ez így is... nemde? Minél többet hízol, annál közelebb leszel a valódi akarathoz, na és onnantól fogsz tudni fogyni. Amit most teszel, az csak önsajnálat, hogy szegény te, annyira szeretnél, de nem tudsz nem enni. Tömény önámítás.


(Nekem 3 hónap alatt -17 kg. Ha én egész nap csak az ágyban fekszem, 2.500 kalóriát égetek el. Ehhez képest munka mellett is 2.000 körül eszem naponta.)

2020. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolso. Teljesen egyetertek,igazad van. De,hogy csinalod,hogy nem vagy ehes? Vagy,hogy birod ki az ehseget? Igy 2 ev utan ha meg latod :)
2023. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!